تی کاو چیست و چگونه کار می کند؟

تی کاو: اولین موتور جستجو در محتوای تلگرام

روزانه هزاران پست در تلگرام منتشر می شود که سهم بسیاری از این پستها متعلق به زبان فارسی است. هرچند ممکن است تعدادی از این پستها، شامل مطالب سرگرمی و .. باشد ، اما بسیاری از این پستها نیز شامل مطالب ارزشمندی است که می تواند برای ما مفید باشد. اما تاکنون امکان جستجو در بین مطالب و محتوی ارائه شده در کانالهای تلگرام فراهم نبود.

تی کاو این امکان را برای شما فراهم می کند تا در بین میلیونها پست در کانالهای تلگرام جستجو کرده و مطالب مورد نظر خود را پیدا کنید. و به شما لینک مستقیم پست مربوطه را می دهد.

تی کاو در اول راه است

تی کاو در ابتدای راه است و کاستی های زیادی دارد و مطمئنا مسائل زیادی برای بهبود وجود دارد. هر چند اولین هستیم اما کماکان سعی خواهیم کرد بهترین باشیم. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل info@tkav.ir برای ما ارسال کنید.

تی کاو چگونه کار میکند؟

تی کاو در بین هزاران کانال تلگرام می چرخد و پستهای کانالها را ایندکس میکند تا شما بتوانید راحت در بین آنها جستجو کنید.

تی کاو چگونه کانالها را پیدا میکند؟

تی کاو در حین ایندکس کردن پستها، آدرس های موجود در پستها را بررسی کرده و در صورت وجود آدرس کانال در آنها، کانالها را به بانک خود اضافه میکند. همچنین شما می توانید به کمک ربات تی کانال کانال خود را به بانک ما اضافه کنید. برای این منظور کافیست یک پیام از کانالتان به تی کانال فروارد کنید . با اینکار کانال شما به سایت تی کانال بزرگترین مرجع کانالهای فارسی زبان نیز اضافه می شود.

اطلاعات نمایش داده شده توسط تی کانال چه معنی می دهد؟

تی کاو مطابق با جستجوی شما اطلاعات را نمایش می دهد. در هر رکورد ابتدا عنوان کانال و سپس خلاصه ای از متن پیام موجود در کانال نمایش داده می شود. شما با کلیک روی عنوان کانال دقیقا به پیام مورد نظر منتقل می شوید. (دقت کنید ممکن است به هر دلیلی پیام دیگر در کانال موجود نباشد و حذف شده باشد)
اطلاعات دیگری که در رکورد نمایش داده می شود به ترتیب عبارتند از:
تعداد مشاهده پیام(در لحظه ایندکس شدن توسط تی کاو)
تعداد اعضا کانال (به روز)
تاریخ درج پیام در کانال
نوع پیام(تصویری-ویدیو- متن و ...)